The World......or is it Hell?

Všichni jsou Karel + Povídky

Publikováno 10.05.2013 v 10:39 v kategorii Aktuálně, přečteno: 113x

Ahoja. Ano, jak už nadpis článku napovídá, všichni jsou Karel. Z nějákého mně neznámého důvodu jsem se rozhodla všechny pojmenovat Karel. A to bez ohledu na jejich skutečná jména. Prostě, ať jsi kdo jsi, tak jsi Karel. Takže kdybych se náhodou rozhodla někoho oslovit Karle a on se Karel nejmenoval, tak se neděste. Je to prostě jenom jakási úchylka, která mě momentálně popadla. A nemůžu se jí zbavit. 

Co je ale nové, je fakt, že jsem včera v noci opět začala psát povídky. Prostě jsem se do toho pustila proto, že jsem neměla internet, tak jsem místo čtení psala. Znamená to, že mám zhruba další stránku Vyvolaného. Až dosáhne klasických 1000 slov, tak to zveřejním na Doupěti zvrhlíka. A napíšu sem článek o tom, že to tam je. Jen čistě proto, abyste to věděli a mohli si to přečíst. 

Zjistila jsem totiž, že mám spoustu rozepsaných povídek. Jo, potřebuju název světa. Rozhodla jsem se překopat jistou věc, která se momentálně jmenuje Fénix má oči všude. Ale nakonec se to tak jmenovat nebude, protože ten název a momentální zpracování povídky je divný. No, tak na tom postupně pracuju, abych s tím něco provedla. 

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?©AnnElfwind