The World......or is it Hell?

Alex/Yassen

Publikováno 05.07.2013 v 23:41 v kategorii Povídky, přečteno: 133x

Hej, taky vám přijde, že je na netu strašně máro povídek, kde se vyskytuje pairing Alex Rider/Yassen Gregorovich? Nemůžu si pomoct, ale najít pořádnou povídku, kde tento piring je, mi přijde čím dál tím složitější... Sakra lidi! To mi netvrďte, že nejsou lidi, který by to napísali?! Myslím, že je jich dost, jen jsou líní. Bych něco sepsala sama, ale tak něják mám rozepsanýho Vyvolanýho, takže to padá. Aspoň prozatím. xD 

Komentáře

Celkem 5 komentářů

 • Perv-melon 08.10.2014 v 17:38 Na netu toho máš mraky :D Ale v ájině ;) Sama píšu, ale taky v angličtině takže ti moc nepomůžu jestli Angličtinu nemusíš :/


 • AnnElfwind 10.10.2014 v 13:22 Právě, že nemáš. Já právě myslela v angličtině. A to jsem právě už skoro všechno přečetla. A to, co jsem nepřečetla, je většinou to, co autoři nikdy nedokončili. Mám tendenci číst jenom dokončené kousky, nebo kousky, kde je autor stále aktiviní...
  A co se angličtiny týče, tak čtu povídky výhradně v angličtině. V češtině to prostě zní naprosto pitomně. Aspoň mi to tak přijde.


 • Anonymní 01.05.2017 v 13:04 Český jazyk je krásná řeč... složitá, ale krásná. Není nejmenší důvod psát v angličtině, protože se to člověku zdá více "cool". Osobně pairing Alex Rider/Yassen Gregorovich moc nemusím, to víte ten věkový odstup a tak. Nicméně obecně najít slušnou FF na Alexe je v Aj problém, natožpak v češtině. Někdy se mi zdá, že jsem snad jediná, která píše české FF na tento fandom.
  Můžeš zkusit mé povídky: Alexander John Rider Gibbs, Ťuk, ťuk, vyléčíte mě?, Černý plamen, nebo Hrdina.


 • jajafilm 01.05.2017 v 13:08 PS: nějak se mi nenapsalo jméno a odkaz na blog. Takže povídky: Alexander John Rider Gibbs, Ťuk, ťuk, vyléčíte mě?, Černý plamen, nebo Hrdina... můžeš najít na této adrese: http://jajafilm.blog.cz/


 • AnnElfwind 06.06.2017 v 18:51 Ahoj, povídky v češtině nečtu, protože jakýkoliv intimní scény mi prostě v češtině přijdou divný.
  Respektive čtu, ale ne fanfikce. Fanfikce v češtině je prostě něco, přes co se nepřenesu. Nic proti češtině, prostě je to osobní preference.
  Fanfikce čtu v angličtině protože je toho větší výběr. Stejně tak knihy. Anglicky toho člověk prostě najde víc. Zejména pak, pokud se shání po něčem, co nikdy ani český překlad nepotkalo.
  No, a pak tady jsou takový perličky jako další díly Čaroděje půlnoci od Dimitri Jemce, který sou rusky a česky je jenom první díl a najít to anglicky je taky téměř nemožný.

  Momentálně co číst mám, ale pokud bych někdy vyšla na prázdno, tak se kouknu na to, cos napsala ty. I když jsem od té doby přesedlala na spoustu jiných fandomů. Ale já to tak něják divně střídám, takže se k Riderovi určitě jednou vrátím.

  A kdybys chtěla originál slash příběhy, který sou fakt dobře napsaný, tak si najdi knihy od Megan Derr na netu, hodně z toho je i zadax.Jsou teda anglicky, ale tak, to si myslím, že by v dnešní době už neměl být problém. Narazila sem na její knihy náhodou a nemůžu si stěžovat. Doporučuju hlavně Once upon a Dream, je to kolekce asi 12-15 příběhů. Předevčírem sem to stáhla z amazonu zadax.


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?©AnnElfwind